Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to wielkie przeżycie nie tylko dla Dziecka, ale i dla całej jego Rodziny. Wiele tygodni, a nawet miesięcy przygotować w końcu zaowocuje tą jedyną w życiu, niepowtarzalną chwilą.

Niemal równie ważne dla Dziecka jest to, że po uroczystościach kościelnych cała jego Rodzina, wszyscy najbliżsi mu ludzie, spotykają się w jednym miejscu, by spędzić wspólnie czas, nie zapominając przy tym o najważniejszej osobie tego dnia, czyli właśnie o Dziecku.

Aby podkreślić wyjątkowość tych chwil proponujemy Państwu kilka wzorów tortów przygotowywanych specjalnie na ten niepowtarzalny dzień. Chętnie zastanowimy się także nad możliwością wykonania tortu zaproponowanego przez Państwa.

Polecamy również inne nasze wyroby, zwłaszcza drobne ciasteczka, doskonale sprawdzające się jako słodka przekąska dla gości, ale także jako dodatkowa atrakcja rozdawanych tradycyjne "paczek komunijnych".

A wszystkim Dzieciom, które właśnie przygotowują się do tego niezwykłego dnia, życzymy Błogosławieństwa Bożego i wielu niezapomnianych, pełnych uśmiechu chwil spędzonych z najbliższymi.

Zaprojektowali i wdrożyli: RASPBERRY i @HOME